AVON BEŞİKTAŞ KADIN FUTBOL TAKIMIYLA GURUR DUYUYOR!

Onun Alanda Kadınların Olduğu gibi futbolda da Büyük başarılar kazanacağının inancıyla hayata geçirilen iş birliği ile kadın futbolunun bilinirliğini artırmayı, daha Fazla kadını izleyici oyuncu Olarak bu

Onun Alanda Kadınların Olduğu gibi futbolda da Büyük başarılar kazanacağının inancıyla hayata geçirilen iş birliği ile kadın futbolunun bilinirliğini artırmayı, daha Fazla kadını izleyici oyuncu Olarak bu spora kazandırmayı hedefleyen ettik Avon , UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'nde Mücadele ederek Türkiye'yi Temsil EDECEK Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'na başarılar diliyor.Avon Genel Müdürü Orkun Gül Beşiktaş Kadın Futbol Takımıyla ilgili iş birliği ile ilgili olduğunu söyledi : " Avon'da dünya çapında 6 milyondan fazla Temsilciye ek fiyata fırsat sunuyor. Kuruluş hikayemiz; 1886 yılında, üzerinde daha fazla işlevsellik ve seçilme hakkının şartını, kadın çalışma oranının yok denecek kadar az olduğu bir döneme dayanıyor. Ancak bunu biliyoruz ki, 1886 yılında bu yana çok yol katlanmış olsa da, da, özel yaşamın her yerinde eşit koşullarla var olmasının önünde engelliyor. Bunların önemli bir bölümü de sporda, önemli futbolda var.Kadın futbolcular bu spora, güzellik, özveri, çalışkanlık, fedakarlık ve egzersizlık katıyor. Benim gibi tüm futbolseverlerin centilmenlik, hırs, yardımlaşma gibi odada kadın futbolculardan öğreneceği çok şey var. Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'na sponsor olmaktan ileride başarılara el ele koşacak olmaktantan büyük heyecan duyuyoruz. UEFA Kadınlar Şampiyonlar Ligi'ni bekliyoruz.

AVON Hakkında:

AVON 133 yılı aşkın süredir güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte telefonda gururla temsil eden bir şirkettir. AVON, AVON True, Mark, ANEW, AVON Care, Çok Yumuşak Ciltler ve Gelişmiş Teknikler gibi görünüyordu ve sevilen markalara sahiptir. AVON, odaklı, dünyadaki pazarlarca bağımsız AVON Satış Temsilcisi, yaklaşık 70 ülkede bulunanilere sunar.

AVON, ürünlerinde, kalite güvencesi, güvenilirlik, iş güvenliği ve çevre güvenliği, çevre yönetiminde beklentilerimizle birlikte istediğimizden emin olun.

Kaynak: SALT İLETİŞİM GRUP
6.0b
Okunma