Hakları 2025'e kadar Saran medya'nın

Cev kadınlar ve erkekler voleybol turnuvaları’nın yayın hakları 2025’e kadar Saran medya’nın

Saran Medya, CEV ile yaptığı anlaşma ile milli takım ve kulüp karşılaşmalarının televizyon, çevrimiçi ve mobil dâhil tüm mevcut platformlarda münhasır yayın haklarını 2024/25 sezonunun sonuna kadar aldı.

Saran Medya, Avrupa voleybolunun Türkiye yönetim organı CEV ile yaptığı anlaşma ile erkekler ve kadınlar kategorisinin kulüp ve milli takım karşılaşmalarının münhasır yayın haklarının sahibi oldu.

Sözleşme kapsamında Saran Medya CEV Şampiyonlar Ligi, CEV Voleybol Kupası ve CEV Voleybol Challenge Kupası'nın yayın haklarının yanı sıra; milli takımın oynayacağı CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası, CEV Plaj Voleybolu Şampiyonaları, CEV Avrupa Ligi, CEV Kar Voleybolu Avrupa Şampiyonası, CEV Olimpik Eleme Turnuvası ve CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Elemeleri karşılaşmalarının televizyon, çevrimiçi ve mobil dahil tüm mevcut platformlarda canlı yayın, bant yayın, önemli anlar ve klip haklarını 5 yıl süreyle aldı.

Saran Medya’nın markaları S Sport, S Sport2 ve S Sport Plus; FIVB Voleybol Uluslar Ligi ve bazı CEV Plaj Voleybolu Şampiyonaları’nın haklarını da elinde bulunduruyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma