Türk Telekom’dan “Kupalara Layık Stadyuma” özel şampiyonluk videosu

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Türk Telekom, Galatasaray'ın şampiyonluk pazarları için özel bir video hazırladı. 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Türk Telekom, Galatasaray'ın şampiyonluk pazarları için özel bir video hazırladı. 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu'nu lider bitiren Galatasaray için Türk Telekom'un hazırlandığı özel video bugün yayına alındı.

9 sezon, 5 lig şampiyonluğu, 13 kupa

Türk Telekom'un Galatasaray taraftarı için hazırlayıp sosyal medya hesaplarından sunduğu video, formasına 4. yıldızı diken bir taraftarın görüntüsüyle başlıyor. Videonun devamında taraftar 9 yaşındaki oğluyla birlikte stadyum yolunda yürüyor. Bu esnada Türk Telekom Stadyu'mundaki anılarını anlatmaya başlayan baba yanında yürüyen oğluna, "Bak oğlum, sen doğduğunda bu stadyumda ilk resmi maçına çıktı aslanlar." diye sesleniyor. Daha sonra videoda sırasıyla "23 Ocak 2011'de Servet Çetin'in Türk Telekom Stadyumu'nda atılan ilk resmi golü, taraftarın kırdığı desibel rekoru, Drogba'nın Real Madrid'e; Sneijder'in Juventus'a attıkları goller, bu sezon Akhisar karşısında oynanan maçta Mitroglou'nun attığı gol yansıtılıyor. Öte yandan film boyunca müzik olarak "Kupalara layıksın sen" marşı çalıyor.

Video, babanın oğluna "Türk Telekom ile 9 senede; 5 lig şampiyonluğu, 13 kupa sığdırdığımız stadyuma hoşgeldin oğlum!" sözlerinin ardından Türk Telekom Stadyumu'nda yaşanan büyük şampiyonluk sevinci görüntüleri ve #KupalaraLayıkStadyum hashtag'i ile sona eriyor.

Türk Telekom Grubu hakkında

178 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom, Türkiye'nin ilk entegre telekomünikasyon operatörüdür. 2015 yılında Türk Telekomünikasyon A.Ş., TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. tüzel kişiliklerini sunabiliyor, düzenleyebiliyoruz ve doğurabiliyorsanız ve regülasyonlara bağlanabiliyoruz, "müşteri odaklı" ve entegre bir yapıya geçmiştir. Bireysel ve kurumsal hizmetler alanında geniş hizmet ağı ve zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Türk Telekom, Ocak 2016 tarihinde mobil, internet, telefon ve TV ürün ve hizmetlerini 'Türk Telekom' tek marka çatısı altında bir araya getirmiştir.

"Türkiye'nin Çoklu Oyuncusu" Türk Telekom, 31 Mart 2019 tarihinde 14,5 milyon sabit bağlantı hattı, 11 milyon genişbant, 3,7 milyon TV ve 22,1 milyon mobil aboneye hizmet sunmaktadır. Türk Telekom Grubu şirketleri Türkiye'yi yeni teknolojilerle buluşturma ve bilgi toplumu çevreleyen kuruluşlarımız hızlandırma vizyonuyla, 81 ilde 32.770 çalışanlarıyla hizmetinizde.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., PSTN ve toptan genişbant servislerini sunmakta, mobil operatör TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., perakende internet hizmeti, IPTV, Uydu TV, Web TV, Mobil TV, Smart TV Hizmetleri , yakınsama teknolojileri şirketi Argela Yazılım ve Bilişim Teknolojileri A.Ş., BT çözüm sağlayıcısı Innova Bilişim Çözümleri A.Ş., çevre eğitimi yazılımları şirketi Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. ., proje geliştirme ve kurumsal risk sermayesi şirketi TT Girişim Proje Geliştirme A.Ş., elektrik tedarik ve satış şirketi TTES Elektrik Tedarik Satış A.Ş.'nin, toptan satış ve servis hizmet sağlayıcısı Türk Telekom International'ın doğrudan; Türk Telekom Uluslararası iştiraklerinin,18 Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.'nin ise dolaylı olarak% 100'üne sahiptir.

Kaynak: Lorbi
6.1b
Okunma