UEFA’dan Ulusoy ve Meler’e görev

UEFA’dan Ulusoy ve Meler’e görev

Vakıf Katılım

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre,  Hollanda'nın Feyenoord ile İskoçya'nın Celtic takımları arasında 19 Eylül 2023 Salı günü (bugün) oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi E grubu müsabakasına Alper Ulusoy AVAR olarak atandı.

Hollanda'nın Roterdam şehrindeki Feyenord De Kuip Stadyumu'nda saat 21.00'de başlayacak müsabakanın hakemliğini Bosna Hersek Futbol Federasyonu'ndan Irfan Peljto, yardımcılıklarını Senad Ibrisimbegovic ve Davor Beljo yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Milos Gigovic olacak. Müsabakaya Hırvatistan Futbol Federasyonu'ndan Ivan Bebek VAR olarak atandı.

Hakem Halil Umut Meler, Portekiz'in Benfica ile Avusturya’nın Salzburg takımları arasında 20 Eylül 2023 Çarşamba günü oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi D grubu müsabakasını yönetecek.

Portekiz'in Lizbon şehrindeki Benfica Stadyum’unda saat 20.00'de başlayacak müsabakada Halil Umut Meler'in yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Kerem Ersoy yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Arda Kardeşler olacak. Karşılaşmada Alper Ulusoy VAR, Abdülkadir Bitigen ise AVAR olarak görev yapacak.

Hibya Haber Ajansı